O nas

Fitbox Pakam to dwa alternatywne pakiety i wiele możliwości. Niezależnie od wyboru zapewnimy Państwu świeże, smaczne, najlepszej jakości posiłki każdego dnia. Różnorodne menu, najlepszej jakości produkty, lekkostrawne posiłki przygotowywane w Thermomixie nie tylko pozwolą zaoszczędzić Państwu czas, ale zapewnią dobre samopoczucie i zmiany w wyglądzie. Przy wyborze pakietu "Fitbox Pakam DIETA INDYWIDUALNA" nasza współpraca rozpocznie się od konsultacja z trenerem Krystianem Jendrycha. Dopiero prawidłowe rozpisanie indywidualnej diety może zaowocować spektakularnymi efektami! TO TY DECYDUJESZ ILE, KIEDY I CZEGO POTRZEBUJE TWÓJ ORGANIZM.

Fitbox Pakam to projekt, który powstał z miłości do gotowania i sportu. Nazywam się Kamil Bażant i jestem pomysłodawcą tego projektu. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacji manager sportu i od zawsze aktywność fizyczna była moją pasję. Aktualnie rośnie zapotrzebowanie na zdrową kuchnie, która może być jednocześnie smaczna. Wierzę, że pod okiem specjalistów stworzymy wspólnie nowy styl bycia!

Dobra jakoś produktów

Wyselekcjonowany dobór najlepszych produktów, codziennie świeże Warzywa i owoce. Podjęcie współpracy z firmą lajt szugar - sklep ze zdrową żywnością.

Zaoszczędzony czas

Dzięki nam otrzymujesz 4 pełnowartościowe posiłki plus koktajl/deser. Idealne rozwiązanie dla osób którym brakuje czasu na gotowanie.

Rozmaite menu

Każdego dnia proponujemy kreatywne menu. Dużo przepisów. Nasza myśl przewodnia to świeże, zdrowe i kreatywne posiłki.

Nasza Oferta

FitBox Pakam Zdrowe odżywianie
Dowiedz się więcej
Dieta
Indywidualna
Dowiedz się więcej